درباره ما

خانهدرباره

درباره ی ما

درباره ی شرکت نواگستر بیشتر بدانید.

شرکت نواگستر، نماینده انحصاری شرکت دارویی و دانش بنیان به بان شیمی با نمایندگی های مختلف در استانهای خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان و مازندران، همواره با ارائه خدمات کنترل عفونت و برگزاری سمینارهای تخصصی، در جهت بهبود سلامت تلاش میکند.

شرکت دارویی به بان شیمی بزرگ ترین تولید کننده محصولات و تکنولوژی در صنعت شوینده ها و ضدعفونی کننده ها در خاورمیانه است. این شرکت طیف وسیعی از محصولات مرتبط با افزایش ایمنی بهداشتی را تولید و به بازارهای منطقه عرضه می دارد. 

pebblely (1)
Summer product backdrop, blue sea background

ماموریت های ما

فلسفه وجودی نواگستر.

فلسفه وجودی ما سیاستگذاری یکپارچه، برنامه ریزی، نظارت و راهبری در تمامی حوزه ها خصوصا حیطه های دانش بنیان با رویکرد افزایش سطح سلامتی و بهره وری جامعه انسانی از طریق مدیریت (تشخیص، پیشگیری، کنترل و درمان) میکروارگانیسم ها با توجه ویژه به حفظ و مراقبت از محیط زیست می باشد.ما برای ذینفعان درون و برون سازمانی از طریق مدیریت برند، توزیع بهینه منابع، اعلام و ابلاغ سیاست ها و استراتژی های کلان به شرکت های تابعه، و نظارت و پایش میزان تحقق اهداف استراتژیک هلدینگ و شرکت های تابعه، ارزش آفرینی می نماییم.

افتخارات ما

تقدیرنامه های نواگستر.

تقدیرنامه

دریافت تقدیرنامه به پاس ارتقا دانش پیشگیری عفونت های بیمارستانی و سلامت.

کتاب ما

نجات فرشتگان.

شرکت نواگستر، همیشه در زمینه ی نجات جان انسان ها پیشرو و پیش قدم بوده. با توجه به این که در کتاب نجات جان فرشتگان اشاره شده به خاطرات ارزشمندی، از اساتیدی که نجات بخش جان کودکان بودند و با توجه به این که فعالیت اصلی ما در حوزه ی پیشگیری و کنترل عفونت های بیمارستانی است، اهداف ما همه در یک راستا میباشد.پس تلاش کردیم در جهت گسترش و نشر فرهنگ خدمت به سلامت وجامعه ی پزشکی همراه نویسندگان کتاب نجات فرشتگان باشیم.